Krwią Jego ran zostaliście uzdrowieni. 1P 2, 24

26.02.2018: Kuria Diecezjalna informuje

Nominacje i zmiany personalne

Biskup Kaliski Edward Janiak dokonał następujących nominacji i zmian personalnych:

- ks. Arkadiusz Wysota, wikariusz parafii pw. św. Papieża Jana Pawła II w Kaliszu, ustanowiony diecezjalnym egzorcystą (12 lutego br.)

- ks. kan. Błażej Michalewski zwolniony z wikariusza parafii pw. MB Częstochowskiej w Sycowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Lututowie (17 lutego br.)

- ks. Krzysztof Tomalkiewicz zwolniony z wikariusza parafii pw. NMP Wniebowziętej w Mokronosie i mianowany wikariuszem w parafii pw. MB Częstochowskiej w Sycowie (24 lutego br.)

- ks. Bartosz Ignaszewski zwolniony z wikariusza parafii pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wlkp. i mianowany wikariuszem w parafii pw. NMP Wniebowziętej w Mokronosie z zachowaniem obowiązków kapelana szpitala w Koźminie Wlkp. (24 lutego br.).

Najnowsze