Oczyść swe serce, by mogło otrzymać najobfitszą łaskę.św. Cyryl Jerozolimski

12.09.2012: Kuria Diecezjalna informuje

Rekolekcje dla kapłanów pogłębiające duchowość eucharystyczną

Organizowane przez Krajowy Sekretariat ERM będzie prowadził Ks. Henryk Ślusarczyk, werbista, który 13 lat pracował w Angoli. Był m.in. rektorem seminarium duchownego w Ndalatando oraz przewodniczącym diecezjalnej komisji ds. młodzieży. Obecnie pracuje w formacji jako wychowawca młodych werbistów oraz kierownik duchowy wspólnot zakonnych i świeckich.

Termin rekolekcji od 14 do 17 listopada 2012r. Rozpoczną się pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00 i zakończą się śniadaniem po wspólnej Eucharystii dnia ostatniego. Miejsce: dom rekolekcyjny sióstr urszulanek w Łodzi.

Informacje udziela również ks. Piotr Kowalek.

Zgłoszenia: Ul. Taczaka 7/16; 61-818 Poznań

sekretariat@erm.pl; tel.: 61-221 01 52