Upadając i podnosząc się, nauczyłam się iść pod górę. św. Teresa z Avila

23.04.2018: Kuria Diecezjalna informuje

UWAGA!!! Zmiana miejsca rejonowego spotkania dla młodzieży w czwartek 26.04. w Ostrowie Wlkp.

W związku z problemami technicznymi hali widowiskowo – sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 (ul. Krotoszyńska 171) ulega zmianie miejsce spotkania młodzieży ze Świętym Józefem „Moje ID”.
Spotkanie odbędzie w kościele konkatedralnym w Ostrowie Wlkp. ul. Ledóchowskiego 2.

Data: 26.04.2018. Ramy czasowe nie ulegają zmianie.
16.30 – 16.45  Zjazd uczestników
17.00 Rozpoczęcie spotkania
około godz. 18.30 – 19.00 Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa Łukasz Buzuna

Parkingi dla autokarów będą przygotowane przy konkatedrze. Po spotkaniu jest przewidziany posiłek dla uczestników spotkania.

Najnowsze