Oczyść swe serce, by mogło otrzymać najobfitszą łaskę.św. Cyryl Jerozolimski

02.11.2018: Kuria Diecezjalna informuje

Zaduszki Jazzowe - Piotr Baron Trio - Gawroński/Zarecki Tribute

Listopad to wyjątkowy czas zadumy i refleksji nad sensem przemijania. Wybitni muzycy, pragną nam ten czas przedstawić za pomocą dźwięków, dlatego zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym koncercie, który będzie organizowany w dniu 3 listopada 2018r. (sobota) o godz. 18.00 w  Parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Skalmierzycach.

Gawroński/Zarecki Tribute to New Orlean to nowy projekt muzyczny przedstawiający świeże spojrzenie na tradycyjną muzykę Nowego Orleanu.

Projekt tworzą wybitni muzycy

Dominik Gawroński - trąbka

Adam Bławicki - saksofon tenorowy, klarnet

Jan Katner - saksofon altowy, saksofon sopranowy

Szymon Rybitw – puzon

Dominik Mąkosa – fortepian

Bartłomiej Chojnacki – kontrabas

Piotr Zarecki – perkusja

Repertuar zespołu to autorskie aranżacje nowoorleańskich standardów jazzowych oraz adaptacje dzieł wybitnych kompozytorów, których twórczość uznaje się za początki muzyki jazzowej.  Do you know what it mean to miss New Orlean, Bourbon Street Parade czy New Orlean Bump – te i wiele innych znanych lub mniej znanych utworów można usłyszeć w wykonaniu septetu. Gawroński/Zarecki Tribute to New Orlean zapraszają na wspólną podróż po słonecznych ulicach Nowego Orleanu!

Więcej informacji w serwisie parafii w Skalmierzycach

Najnowsze