Trzeba nam z jasną duszą wyjść na spotkanie Chrystusa.św. Sofroniusz, biskup

25.12.2017: Kuria Diecezjalna informuje

Zmarł ks. kan. Marian Biesiada, proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Słupi p. Kępnem

Zmarł śp. ksiądz kanonik Marian Biesiada, proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych w Słupi pod Kępnem (dekanat kępiński).

Uroczystości pogrzebowe odbędą się wg następującego porządku:
- środa, 27 grudnia br., godz. 18.30 – wprowadzenie do kościoła parafialnego w Słupi p. Kępnem, różaniec i Msza św. żałobna;
- czwartek, 28 grudnia br., godz. 12.00 – Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym w Słupi p. Kępnem; po Mszy św. przejazd na cmentarz parafialny w Górznie (dekanat raszkowski) i złożenie do grobu.

Zmarłego Kapłana polecajmy Miłosierdziu Bożemu...