Zaproszenie do duchowego pielgrzymowania w ramach 383. Kaliskiej i 29. Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
07 sierpnia 2020

W niedzielę, 9 sierpnia br., wyrusza 383 Kaliska, 29 Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ze względu na pandemię i ograniczenia w możliwości fizycznego podążania na pielgrzymim szlaku serdecznie zapraszamy Was do duchowego włączenia się w tegoroczne pielgrzymowanie.

W Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu od 9 do 18 sierpnia, w godzinach od 19.30 – 21.00 odbywać się będą spotkania modlitewne prowadzone przez ojca duchownego pielgrzymki ks. Pawła Nowackiego. Spotkania te będą na żywo transmitowane przez nasze diecezjalne media Radio Rodzina i telewizję Dom Józefa

Zapewniamy Was o naszej modlitwie, w której będziemy pamiętać
o wszystkich duchowych uczestnikach pielgrzymki i jednocześnie o nią prosimy, by tegoroczna pielgrzymka przyniosła jak największe owoce dla dobra Kościoła Kaliskiego.

ks. Rafał Grzęda
Kierownik Pielgrzymki