Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

„Informator Diecezji Kaliskiej 2013/2014”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Informator Diecezji Kaliskiej 2013/2014”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z 1 stycznia tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.

„Rocznik Diecezji Kaliskiej 2011”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Rocznik diecezji kaliskiej 2011”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z 4 listopada tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.

„Rocznik Diecezji Kaliskiej 2009”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Rocznik diecezji kaliskiej 2009”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z listopada tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.

„Rocznik Diecezji Kaliskiej 2008”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Rocznik diecezji kaliskiej 2008”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z listopada tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.

„Rocznik Diecezji Kaliskiej 2006”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Rocznik diecezji kaliskiej 2006”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z listopada tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.

„Rocznik Diecezji Kaliskiej 2005”

Opracował ks. mgr Maciej Jóźwiak

Nakładem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu ukazał się „Rocznik diecezji kaliskiej 2005”. Zawiera on aktualny spis parafii i duchowieństwa naszej diecezji według stanu z listopada tego roku. Ponadto można w nim m. in. znaleźć informacje dotyczące: Kurii diecezjalnej, Wyższego Seminarium Duchownego, redakcji „Radia Rodzina” i „Opiekuna”, kapituł kanonickich, księży pracujących i studiujących poza diecezją kaliską, Instytutów Kształcenia Wiernych, księży emerytów oraz zakonów i zgromadzeń zakonnych. Rocznik opracował ks. Maciej Jóźwiak.