Krwią Jego ran zostaliście uzdrowieni. 1P 2, 24

08.03.2018: Aktualności Wydziału Katechetycznego

Wyniki zawodów II stopnia OTK 2018

 

W zawodach II stopnia Olimpiady Teologii Katolickiego 2018, które odbyły się w Kaliszu 7 marca 2018 r., wzięło udział 54 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Diecezji Kaliskiej.

Do zawodów III stopnia - ogólnopolskich zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

I miejsce: Zuzanna Szałek z II Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu

II miejsce: Michał Bursztynowicz z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie

III miejsce: Łukasz Chęciński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kaliszu

 

Poniżej publikujemy listę uczestników, który uplasowali się na miejscach od 4. do 15. oraz listę pozostałych uczestników w porządku alfabetycznym.

 

miejsce

nazwisko i imię

szkoła

4.

Szyszkiewicz Anna

III Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

5.

Bielerzewski Łukasz

I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie

6.

Pietrzak Jan

Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.

7.

Płuciennik Agata

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu

8.

Matuszak Maria

II Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

9.

Tórz Weronika

I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie

10.

Płotka Katarzyna

IV Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

11.

Palma Katarzyna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze

12.

Pankowiak Wiktoria

I Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie

12.

Wojtynka Roksana

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu

13.

Rutkowski Patryk

I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie

14.

Hażak Weronika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie

15.

Szymkowiak Jan

I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ambroziak Hubert

Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu

Balcerek Patrycja

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp.

Banaszak Kamil

I Liceum Ogólnokształcące w Ostrzeszowie

Biernacki Jakub

I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie

Chabierska Aleksandra

III Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Fabiś Weronika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie

Grabowska Anna

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie

Grzelak Julia

V Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Hadryś Anna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie

Hendrysiak Aleksandra

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Kępnie

Jasińska Sandra

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze

Karolak Mikołaj

Zespół Szkół Technicznych w Kaliszu

Kasołka Wiktoria

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Marszewie

Krawiec Martyna

IV Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.

Krzywoźniak Karol

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kaliszu

Łukomski Mikołaj

I Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie

Mądroszkiewicz Nicole

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie

Mielcarek Julia

IV Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.

Musiela Marcin

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie

Sitarz Adrian

III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.

Skrzypniak Paulina

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie

Smolarek Izabela

Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.

Sowacka Marlena

IV Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Stawicka Maria

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach

Strzelecka Elena

Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.

Szalczyk Natalia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp.

Szwagrzak Katarzyna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie

Trawiński Radosław

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp.

Wachna Oliwia

II Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Waloszczyk Anna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie

Wasielewski Marcin

Zespół Szkół Technicznych w Kaliszu

Widera Agata

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie

Wojcieszak Aleksandra

V Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu

Wrembel Agnieszka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Zaborowski Michał

Liceum Ogólnokształcące w Sycowie

Zdrojowa Joanna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Zięba Milena

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach

Żuberek Kornelia

Liceum Ogólnokształcące w Sycowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. dr Jarosław Powąska

Przewodniczący Diecezjalnego Komitetu OTK 2018

Najnowsze

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK