Zrozum człowieku, jak wiele znaczysz!św. Augustyn

26.04.2018   Aktualności

Dzieci wraz z Siostrami Felicjankami u Świętego Józefa

Najmłodsi z Przedszkola Integracyjnego Sióstr Felicjanek im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Kaliszu pielgrzymowali do Świętego Józefa.

Pielgrzymka odbyła się w ramach Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa Kaliskiego. Wzięły w niej udział dzieci wraz z wychowawcami i rodzinami z Kaliskiego Przedszkola Sióstr Felicjanek, a także Przedszkoli w Praszce i Łodzi. Radośnie, z pieśnią na ustach przeszli w pieszej pielgrzymce do Bazyliki Świętego Józefa w Kaliszu.

Pielgrzymi modlili się podczas Eucharystii, której przewodniczył ks. dr Jarosław Powąska. Wspólnie zawierzono wszystkie rodziny i szczególnie najmłodszych, a także działalność Sióstr Felicjanek opiece Świętego Józefa.