Oczyść swe serce, by mogło otrzymać najobfitszą łaskę.św. Cyryl Jerozolimski

07.08.2018   Aktualności

Grupa granatowa z Krotoszyna w drodze do Maryi

Dziś rano na szlak pielgrzymkowy wyruszyła kolejna grupa promienista: grupa granatowa z Krotoszyna.

Wspólna wędrówka „krotoszyńskich granatów” do Maryi rozpoczęła się poranną Eucharystią, która była sprawowana w parafii farnej pod przewodnictwem ks. prał. Aleksandra Gendery.

W czasie Mszy św. homilię wygłosił ks. Łukasz Skoracki – ojciec duchowny kaliskiej pielgrzymki.

W pielgrzymowanie do Pani Jasnogórskiej włączają się wszystkie parafie krotoszyńskie. Grupa granatowa w tym roku pielgrzymuje już po raz osiemnasty i liczy ponad 70 pielgrzymów.

Przewodnikiem grupy jest ks. Daniel Zarębski, natomiast funkcję ojca duchownego pełni ks. Adam Kraska. W grupie pielgrzymuje także ks. Rafał Kopis.