Krwią Jego ran zostaliście uzdrowieni. 1P 2, 24

03.03.2018   Aktualności

Pielgrzymi z diecezji u świętego Józefa

Kolejni przedstawiciele parafii z diecezji kaliskiej przybyli w pielgrzymce do Narodowego Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, by w Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa Kaliskiego zawierzyć siebie i swoich najbliższych patronowi.

Konferencję do zebranych wygłosił Ks. dr Marcin Wiśniewski - Duszpasterz Ośrodka Samotnia Diecezji Kaliskiej, a Mszy Świętej przewodniczył Ks. Prałat dr Jacek Plota - Kustosz Narodowego Sanktuarium świetego Józefa Kaliskiego.

W dniu dzisiejszym do świętego Józefa przybyli wierni wraz ze swoimi duszpasterzami z następujących miejscowości: Odolanów - par. św. Barbary, Opatówek, Goliszew, Witaszyce, Jedlec i Kalisz - par. św. Mikołaja.