TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Biskup Damian Bryl poświęcił odnowioną świątynię i nowy konfesjonał w parafii Garki-Boników

Niech blask tego kościoła będzie zaproszeniem do pięknej modlitwy – mówił biskup kaliski Damian Bryl w parafii pw. św. Judy Tadeusza w Garkach-Bonikowie w dekanacie odolanowskim. W czasie mszy św. biskup Damian Bryl poświęcił odnowioną świątynię i nowy konfesjonał oraz udzielił sakramentu bierzmowania.

Parafia pw. św. Judy Tadeusza w Garkach-Bonikowie została utworzona 29 czerwca 2001 roku, a konsekrowana 17 października 2009 roku przez ks. biskupa Stanisława Napierałę, pierwszego biskupa kaliskiego.

Szczegółowa relacja z wydarzenia dostępna na stronie Radia Rodzina