TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Bp Damian Bryl poświęcił plac pod budowę oraz kamień węgielny Domu Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kaliszu

Bardzo potrzebujemy w naszym mieście, w naszej diecezji takich miejsc, które promieniują dobrym duchem przenikniętym miłością, wrażliwością, solidarnością, pomocą – mówił bp Damian Bryl, który przewodniczył Mszy św. w kościele pw. św. Matki Teresy z Kalkuty. Biskup kaliski poświęcił plac i kamień węgielny pod budowę Domu św. Matki Teresy z Kalkuty dla przewlekle chorych.

Szczegółowa relacja na stronie KAI oraz Radia Rodzina