TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Dom Katechetyczny przy ostrzeszowskiej Farze z 19 na 20 marca br. w nocy zapełnił się Gośćmi - Uchodźcami z Ukrainy, którzy w dramatycznych okolicznościach uciekli przed wojną.

Dom Katechetyczny przy ostrzeszowskiej Farze z 19 na 20 marca br. w nocy zapełnił się Gośćmi - Uchodźcami z Ukrainy, którzy w dramatycznych okolicznościach uciekli przed wojną. W tej chwili zakwaterowanych jest 20 osób. Są jeszcze 3 wolne łóżka. Jeśli będzie potrzeba parafia może przyjąć jeszcze kolejnych 8-10 osób (w sumie ok. 30). Przybyli z Ukrainy - przede wszystkim Matki z Dziećmi w tej chwili mają wszystko to, co najpotrzebniejsze... gdyby jednak ktoś chciał zaangażować się w różnoraką pomoc, to prosimy o kontakt (501 277 225). Wśród dzieci najmniejsze ma 18 dni - urodziło się już po wybuchu wojny...