Festyn rodzinny ze św. Janem Pawłem II
10 czerwca 2023
Festyn rodzinny ze św. Janem Pawłem II

W niedzielę 4 czerwca 2023 roku przypada 26 rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w naszym mieście Kaliszu. W związku z tą rocznicą parafia św. Jana Pawła II wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Rodzin organizuje 10 czerwca 2023r. na Polach Marsowych FESTYN RODZINNY ZE ŚW. JANEM PAWŁEM, na który zapraszamy mieszkańców naszego miasta i okolic. Festyn będzie w godzinach od 15.00 do 20.00. Będzie wiele atrakcji dla rodzin i dzieci; zamki dmuchane, animacje dla dzieci, znakowanie rowerów przez Straż Miejską. Będzie można zobaczyć z bliska samochody strażackie, policyjne i służby więziennictwa. Będzie można spróbować dobrej zupy z kotła i zjeść pyszne kiełbaski z grilla i smaczne ciasto. Będzie można tez posłuchać dobrej muzyki. Na Festynie będzie można także ofiarować cegiełkę na budowę kościoła parafialnego pw. św. Jana Pawła II. Cegiełki będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego miasta i okolic, rodziny, dzieci i młodzież do wspólnego świętowanie ze św. Janem Pawłem. 

ks. prob. Alfred Berlak