Kaliska pielgrzymka w drodze powrotnej do Świętego Józefa
16 sierpnia 2021
Kaliska pielgrzymka w drodze powrotnej do Świętego Józefa

16 sierpnia 2021 roku, wczesnym rankiem, kaliscy pielgrzymi wyruszyli w drogę powrotną do Kalisza.

Mszy św. o godz. 6.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu Jasnogórskiej Pani przewodniczył Biskup Łukasz Buzun, który tego dnia przeżywał również 7-rocznicę przyjęcia Sakry Biskupiej. Na zakończenie Eucharystii, kierownik pielgrzymki ks. Rafał Grzęda w imieniu wszystkich pielgrzymów złożył życzenia. Po wspólnej modlitwie i pożegnaniu przed szczytem jasnogórskim, pątnicy mieli do pokonania ok. 40 kilometrów, aby wieczorem dotrzeć do Krzepic. Jutro pątnicy wracają na szlak o godzinie 5.30.

Zapraszamy do wysłuchania konferencji ks. Daniela Zarębskiego, który w tym roku jest Ojcem Duchownym Kaliskiej Pielgrzymki.

Wejście oraz przywitanie pielgrzymów przez mieszkańców Kalisz transmitowane będzie na antenie Dom Józefa Tv