TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Parafia Lutogniew - Zbiórka do puszek na Ukrainę przelana na konto Caritas diecezji kaliskiej 4.807,49 PLN . Osobna zbiórka do skarbony na leki 3.663,79PLN za tą kwotę kupione leki i przekazane przez Ojców Franciszkanów z Kobylina na Ukrainę 28.02.2022.

Parafia Lutogniew - Zbiórka do puszek na Ukrainę przelana na konto Caritas diecezji kaliskiej 4.807,49 PLN . Osobna zbiórka do skarbony na leki 3.663,79PLN za tą kwotę kupione leki i przekazane przez Ojców Franciszkanów z Kobylina na Ukrainę 28.02.2022.
Kolejna kwota na leki 1025,00 PLN za te pieniądze kupione leki i zostaną przekazane do punktu w Bazylice w Krotoszynie. Oprócz pieniędzy zebrane również leki, materiały opatrunkowe i inne środki medyczne, przekazane również w tych 2 miejscach.
Oprócz tego w parafii przeprowadzona zbiórka ubrań, materacy, środków czystości itp przy współpracy z OSP Lutogniew i Bożacin z naszej parafii.
Kilka rodzin na terenie parafii użyczyło swoich domów dla emigrantów z Ukrainy.