TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Nowej Wsi, dek. dobrzycki, udzieliła (29 marca) do Ośrodka Caritas w Dobieszczyźnie pomocy dla uchodźców z Ukrainy w postaci:- środki czystości: pasty i szczoteczki do zębów, żele pod prysznic, szampon, mydło...

Parafia NMP Królowej Korony Polskiej w Nowej Wsi, dek. dobrzycki, udzieliła (29 marca) do Ośrodka Caritas w Dobieszczyźnie pomocy dla uchodźców z Ukrainy w postaci:
- środki czystości: pasty i szczoteczki do zębów, żele pod prysznic, szampon, mydło, proszki i płyny do prania i płukania odzieży itp.;
- środki medyczne: opatrunki, bandaże, pampersy itp.;
- żywność: gotowe dania w słoikach, konserwy i produkty długoterminowe typu: kasza, ryż, makaron, olej itp.
O łącznej wartości około 6 500zł.