TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

VII edycja „Tratwa Festiwal Pleszew”

Ponad 120 młodych ludzi z całej uczestniczyło w jednodniowym Festiwalu „Tratwa” w Pleszewie. Modlitwa, warsztaty, koncert zespołu „Linia Nocna” – tak przedstawiał się tegoroczny program festiwalu.

Siódmą edycję Festiwalu „Tratwa” rozpoczęła Mszą św. w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie pod przewodnictwem ks. kan. Rafała Mielcarka, dziekana dekanatu pleszewskiego.

Po Eucharystii naukę rekolekcyjną i modlitwę uwielbienia prowadzili ks. Przemysław Kapała i Szymon Kozupa, redaktor Radia Maryja i Telewizji Trwam przy współudziale zespołu Tratwa Music Project.

Atrakcją dla młodych był udział w różnorodnych warsztatach,  m.in. warsztat bębniarskim, bokserskim, dietetycznym, florystyczno-dekoracyjnym, fotograficzny, krawieckim i wielu innych. Szczegółowa relacja z tego wydarzenia dostępna jest na stronie KAI oraz Radia Rodzina