WAKACYJNA TRASA IKONY SAN DAMIANO
28 czerwca 2021
WAKACYJNA TRASA  IKONY SAN DAMIANO

Ikona Krzyża San Damiano to szczególny element duchowości franciszkańskiej. Przy tej Ikonie św. Franciszek doświadczył istotnej rozmowy z Panem, który powiedział: „ Franciszku idź odbuduj mój Kościół.” Na tej postawie Franciszek rozpoczął szczególną odbudowę Kościoła. Wydaje się, że żyjemy w czasach, w których potrzebna jest odbudowa Kościoła, szczególnie wśród młodych.

Przez cały miesiąc lipiec pragniemy, jako wspólnota braci z Kobylina,  zaproponować Wam drodzy bracia w kapłaństwie, zorganizowanie w swoich parafiach spotkania dla młodych przy Krzyżu San Damiano. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 698 162 795 (o. Masseo), aby umówić się i ustalić odpowiednią dla Was datę i godzinę. Spotkanie trwałoby ok. 60 min.

Program spotkania:

- konferencja nt. Ikony