TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

WAKACYJNA TRASA IKONY SAN DAMIANO

WAKACYJNA TRASA  IKONY SAN DAMIANO

Ikona Krzyża San Damiano to szczególny element duchowości franciszkańskiej. Przy tej Ikonie św. Franciszek doświadczył istotnej rozmowy z Panem, który powiedział: „ Franciszku idź odbuduj mój Kościół.” Na tej postawie Franciszek rozpoczął szczególną odbudowę Kościoła. Wydaje się, że żyjemy w czasach, w których potrzebna jest odbudowa Kościoła, szczególnie wśród młodych.

Przez cały miesiąc lipiec pragniemy, jako wspólnota braci z Kobylina,  zaproponować Wam drodzy bracia w kapłaństwie, zorganizowanie w swoich parafiach spotkania dla młodych przy Krzyżu San Damiano. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 698 162 795 (o. Masseo), aby umówić się i ustalić odpowiednią dla Was datę i godzinę. Spotkanie trwałoby ok. 60 min.

Program spotkania:

- konferencja nt. Ikony