TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji CO2 poprzez termomodernizację obiektów sakralnych i towarzyszących Diecezji Kaliskiej i podmiotów partnerskich – etap 1

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu pn. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji CO2 poprzez termomodernizację obiektów sakralnych i towarzyszących Diecezji Kaliskiej i podmiotów partnerskich – etap 1, niniejszym upubliczniamy zapytanie ofertowe na wykonanie prac termomodernizacyjnych w następujących obiektach: Kościół pw. NMP Królowej Polski w Kaliszu wraz z domem parafialnym oraz Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu zapraszając jednocześnie do składania ofert.

Przedsięwzięcie dofinansowane jest w formie dotacji ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.