Nie usiłujmy pozbyć się Pana jak kamyka z buta.św. Jan Maria Vianney

07.08.2018   Aktualności

Grupa czerwona z Koźmina Wlkp. także na szlaku

W drodze do Maryi jest już trzecia grupa promienista: grupa czerwona z Koźmina Wielkopolskiego.

Do grupy czerwonej udało nam się dotrzeć na poranną Msze świętą. Towarzyszyliśmy "czerwonym" aż do pierwszego postoju śniadaniowego w Cegielni.

Grupa czerwona pielgrzymuje do Maryi już po raz dwudziesty czwarty. Przewodnikiem grupy jest ks. Paweł Nowacki.

W organizację i sam przebieg pielgrzymki jest także zaangażowany Pan Marek Wieczny – katecheta i kościelny z Koźmina.

Pielgrzymi dotrą dzisiaj do Szczurawic, ale wcześniej muszą pokonać ponad 30 km.