Kochać i być kochanym to czuć słońce z dwóch stron.św. Bernadetta

05.09.2018   Aktualności

Ks. Jan Ludwiczak – opiekun skarbów Biblioteki WSD

Wakacje dobiegły końca, wprawdzie klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu jeszcze nie powrócili do swej Alma Mater, ale mury seminarium rozbrzmiewają już gwarem uczniów Zespołu Szkół Technicznych Diecezji Kaliskiej.

Ten czas jest dobrą okazją, by przedstawić słuchaczom naszego radia Bibliotekę WSD. – To prawdopodobnie, po kaplicy seminaryjnej, najważniejsze pomieszczenia w budynkach seminarium. Miejsce to jest skarbnicą słowa, a opiekę nad tysiącami książek sprawuje Ksiądz Kanonik Jan Ludwiczak.
Zapraszamy Państwa do wysłuchania rozmowy z Ks. Janem w audycji ASpekty codzienności w dniu dzisiejszym o godzinie 17:25.