TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

XIX Wielkopolska Pielgrzymka "Od Miłosierdzia do Miłosierdzia"

XIX Wielkopolska Pielgrzymka

16 lipca br. rozpoczęła się  19. Wielkopolska Pielgrzymka "Od Miłosierdzia do Miłosierdzia". Ze względu na epidemię i związane z nią obostrzenia sanitarne, tegoroczna pielgrzymka ma charakter duchowy.

Na pątniczy szlak wyruszyła tylko trzyosobowa delegacja kapłanów: ks. prał. Andrzej Szudra, ks. kan. Bogumił Kempa, ks. Sebastian Łagódka.

W duchowym pielgrzymowaniu pomoże nam "Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej" i telewizja internetowa "Dom Józefa":

▪️ godz.15:00 - transmisja Koronki do Bożego Miłosierdzia z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim
▪️ godz. 15:25 - telefoniczne połączenie z księżmi, którzy są obecni na pielgrzymim szlaku
▪️ godz. 16:35 - konferencja ks. Sebastiana Łagódki

Bądźcie szczególnie w tych dnia razem z nami - 103,1 FM lub online  www.radiorodzina.kalisz.pl domjozefa.tv

Pomysłodawcą Wielkopolskiej Pieszej Pielgrzymki odbywającej się już po raz szesnasty pod hasłem ,,Od Miłosierdzia do Miłosierdzia’’ jest ks. prał. Andrzej Szudra, kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim.