TV Diecezji Kaliskiej Radio Rodzina Opiekun eKAI FB Diecezji Kaliskiej INSTAGRAM Diecezji Kaliskiej Twitter Diecezji Kaliskiej

III Diecezjalny Konkurs Recytatorski twórczości Karola Wojtyły dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Gorąco zachęcam uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w III Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim twórczości Karola Wojtyły pod honorowym patronatem J.E. ks. biskupa Damiana Bryla, Biskupa Kaliskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Przełożonej Prowincjalnej Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu Prowincji Warszawskiej.

Konkurs odbędzie się 29 listopada 2022 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika w Ostrzeszowie
Uczestnik powinien zaprezentować dwa utwory autorstwa Karola Wojtyły: utwór poetycki (w przypadku długiego wiersza może być fragment) oraz fragment dramatu.
Uczestników konkursu zgłasza nauczyciel do 31 października 2022 r. wysyłając na adres Kuria Diecezjalna, Wydział Katechetyczny, ul. Widok 80-82, 62-800 Kalisz lub wk@diecezja.kalisz.pl dokumenty, o których mowa w regulaminie.

Dla zwycięzcy przewidziane są nagrody książkowe i rzeczowe, a dla wyróżnionych nagrody książkowe.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

ks. dr Jarosław Powąska
Dyrektor Wydziału Katechetycznego