IV Diecezjalny Konkurs Recytatorski twórczości Karola Wojtyły
03 października 2023

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w IV Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim twórczości Karola Wojtyły pod honorowym patronatem J.E. ks. biskupa Damiana Bryla, Biskupa Kaliskiego.

Konkurs odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika w Ostrzeszowie.

Uczestnik powinien zaprezentować dwa utwory autorstwa Karola Wojtyły: utwór poetycki (w przypadku długiego wiersza może być fragment) oraz fragment dramatu.

Uczestników konkursu zgłasza nauczyciel do 31 października 2023 r. wysyłając na adres Kuria Diecezjalna, Wydział Katechetyczny, ul. Widok 80-82, 62-800 Kalisz lub wk@diecezja.kalisz.pl dokumenty, o których mowa w regulaminie.

Dla zwycięzców i wyróżnionych przewidziane są nagrody rzeczowe.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

ks. dr Jarosław Powąska

Dyrektor Wydziału Katechetycznego