Pielgrzymka „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia”
21 lipca 2021
Pielgrzymka „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia”

W środę – 21 lipca – do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dotarła 19. Wielkopolska Piesza Pielgrzymka „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia”. Do pątników – trzech kapłanów, którzy dotarli pieszo do łagiewnickiego Wieczernika – dołączyli pielgrzymi duchowi, którzy codziennie łączyli się poprzez Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej w Godzinie Miłosierdzia na modlitwie. W Łagiewnikach witał ich biskup kaliski Damian Bryl oraz ks. Zbigniew Bielas, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. W tym roku pielgrzymom towarzyszyło hasło: „Ojcowskim sercem”, a patronem tegorocznej pielgrzymki był św. Józef. Pielgrzymi z Wielkopolski uczestniczyli w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia i Mszy świętej. Eucharystii przewodniczył bp Damian Bryl.

Szczegółowa relacja z tego wydarzenia na stronie Radia Rodzina oraz KAI