Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

03.09.2019: Aktualności Wydziału Katechetycznego

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 2020

Kalisz, 2 września 2019 r.

L. dz. 1179/2019

K O M U N I K A T

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

20 marca 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę, której organizatorem jest Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej, odbędzie się w piątek 20 marca 2020 roku.

Przewielebnych Księży Proboszczów prosimy o przekazanie tej wiadomości dyrekcjom szkół ponadpodstawowych znajdujących się na terenie ich parafii oraz katechetom i katechetkom uczącym w tych placówkach oświatowych.

Szanownych Katechetów i Szanowne Katechetki prosimy o zorganizowanie w porozumieniu z dyrekcjami szkół i proboszczami pielgrzymki młodzieży maturalnej w wyznaczonym terminie.

Program pielgrzymki

godz. 1100  Sala o. Augustyna Kordeckiego – spotkanie z zaproszonym gościem

godz. 1200  czas wolny: obiad, spowiedź św., modlitwa indywidualna, zwiedzanie Sanktuarium Jasnogórskiego

godz. 1330  Wały Jasnogórskie – Droga Krzyżowa